• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік

Особистості, народжені в рік Півня, нарешті досягнуть своїх цілей, до яких йдуть вже не один рік. Захоплення своїми перемогами додасть сил Півням, і вони будуть готові вигадувати нові цілі і без перепочинку візьмуться за їх реалізацію. Хочеться відразу відзначити, що символ 2017 року у всьому стане допомагати цим людям, тим самим зусилля шанси на перемогу.
У новому році ви відчуєте неймовірну гармонію, яка буде йти зсередини і співпаде з вашим зовнішнім станом, дозволить відкритися прихованим талантам. Творче єство вирветься назовні, і Півня будуть генерувати цікавими і корисними ідеями день у день.
Можливо, до середини літа ви зробите якесь відкриття, яке зверне увагу суспільства до вашої персони. Ці люди стануть впізнаваними, і більшість знайомих стануть звертатися до них за порадою. Багато Півні захочуть змінити своє життя і все в ній кардинально поміняти. Все це вони здійснять без особливих нервових напружень.

Гороскоп для жінки-Півня


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік

Хочете, щоб будь-яка ваша задумка втілилася в життя — працюйте над нею. І не просто приділіть кілька годин, а присвятіть більшу частину свого життя. Ось побачите вже зовсім скоро, плоди від такого завзяття принесе вам радість і достаток.
Жінкам-Півням в 2017 році зірки радять пошукати нових друзів. Вони принесуть у вашу долю удачу і навчать всім премудростям. Сімейним дамам слід приділяти більше уваги чоловікові, можливо, він почав поглядати на сторону" з-за вашого байдужості.

Гороскоп для чоловіка-Півня


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік

Якщо ви маєте намір зробити в 2017 році щось важливе, пора б уже зараз складати чіткий план дій. Півень любить порядок у всьому, тому вміння чітко викладати свої думки, а також правильне планування графіка дозволить вам виконати все, що задумали.
Ті особи, які вже давно знаходяться в пошуку другої половинки в 2017 року, нарешті, з нею зустрінуться. Не пропустіть свій шанс побудувати щасливе сімейне життя. Сімейним ж Півням астрологи радять звернути увагу на дітей — вони потребують поради і підтримки, як ніколи.

Гороскоп любові для Півнів


В любовній сфері Півнів чекає безліч проблем, які вони почнуть залагоджувати вже на самому початку року. Деякі справи все-таки вдасться врегулювати, але все одно ви будуть відчувати деяке занепокоєння. Частково ці люди виступлять винуватцями всіх проблем, адже в стосунках вони намагаються нав'язати свої правила, не рахуючись з думкою партнера.
У теж час вони самі не будуть дотримуватися встановлених вимог, ніж почнуть викликати невдоволення у другої половинки. У першій половині 2017 року вам захочеться контролювати кожен крок коханої людини. З-за цього можливі часті сварки або навіть розлучення, хоч і ненадовго. Тільки тоді, коли Півень відчує, що ревнощі веде до втрати близької людини, він візьметься за розум.

Гороскоп кар'єри для Півнів


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Півні на початку 2017 року вже почнуть будувати далекоглядні плани на майбутнє, причому піднята планка виявиться, досить висока. Щоб досягти намічених цілей ці особистості пожертвують дружніми відносинами. Півні відрізняються скандальних характером, який може розсварити їх з колегами і навіть з начальством.
Таке положення речей не порушить плани цих людей, і вони зроблять все, що задумали вже до осені. Якщо ви плануєте відпустку, то зірки змушені засмутити — тривалий відпочинок не "світить" Півням.
Втім, це не так вже й погано, адже копітка праця принесе гідну винагороду і визнання. До речі, астрологи помітили, що цим особам у 2017 році надійде пропозиція переїхати в іншу країну або місто — ви повинні відмовитися від нього!

Гороскоп фінансів для Півнів


В 2017 році ви будете всерйоз стурбовані своїм фінансовим становищем. Люди, народжені під зіркою Півня, звикли красиво жити, не рахувати свої витрати і купувати все, що прийде в голову. Це означає, що вже в першій половині року ви побачите, що витрати значно перевищують доходи.
Як тільки до вас прийде усвідомлення того, що ви на мілині, не намагайтеся шукати легкі способи заробітку, тому що в подальшому вони можуть обернутися для вас судовими розглядами. Проте вже до весни грошові проблеми зникнуть, адже у Півня з'явиться фінансовий покровитель, який вирішить допомогти вам вийти з скрутного становища і забезпечить засобами.
Небезпечним періодом зірки вважають першу половину осені. Саме в цей час ви можете потрапити на гачок до шахраїв і бути виявитися обдуреними.

Гороскоп здоров'я для Півнів


Перша половина 2017 року видасться дуже небезпечною для Пєтухов в плані здоров'я. Люди, народжені в цей період, можуть дізнатися про серйозні проблеми в організмі, які потребують негайного лікарського втручання.
Якщо лікарі радять вам зробити операцію, прислухайтеся до їхньої думки, не дайте проблеми посилитися. Такою невдачею, яка випаде на долю Півнів, буде нервовий розлад, яке спровокує захворювання шкіри або внутрішніх органів. Щоб ці недуги не здолали вас, лікарі радять більше відпочивати і не сприймати невдачі близько до серця.

Гороскоп за знаками Зодіаку для Півня


Півень — Овен


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Якщо ви досі не наважилися стати власником бізнесу, то Півень настійно рекомендує заповнити цей пробіл. У 2017 році на власну справу може принести непогані доходи, зробивши вас успішним підприємцем. В іншому, працюючи на звичайній роботі також можна розраховувати на підвищення просування по кар'єрних сходах. Головне не заривайтеся" в роботу, а зрідка приділяйте час домашнім.

Півень — Телець


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
У минулому ви наполегливо попрацювали — створили собі затишне гніздечко, знайшли хорошу роботу. Постарайтеся в 2017 році не розгубити все, чого нажили наполегливою працею. Не піддавайтеся на вмовляння заробити великих грошей — є ризик, що вас хочуть обдурити. Тельці повинні довіряти лише перевіреним особам, які вже не раз доводили свою вірність. Така тактика дозволить вам уникнути зайвих стресів і зберегти сили для нових звершень.

Півень — Близнюки


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Щоб наступаючий 2017 рік виявився для Близнюків спокійним і щасливим, вони повинні постаратися менше переживати через дрібниці, не піддаватися на провокації і не сваритися з близькими. Краще частіше спілкуйтеся з друзями, діліться з ними своїми проблемами і переживаннями. Вони обов'язково підкажуть, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Півень — Рак


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
У новому році Вогняного Півня Раки стануть проявляти максималізм у всіх справах. Ви почнете кидатися з однієї крайності в іншу, хоча в деяких випадках така поведінка виявиться не зовсім доречним. Зупиніться і задумайтеся над зробленими помилками. Краще трохи розтягнути дорогу до фінішу, але зате ви не зробите клопоту ні собі, ні оточуючим.

Півень — Лев


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Дуже вдалий і спокійний рік буде у Львів. Люди, народжені під цією зіркою, стануть постійно відчувати підтримку та увагу з боку близьких. На роботі начальство і колеги вирішать допомагати вам не тільки радою, але і справою. Однак не зловживайте таким ставленням, а, по можливості, віддавайте "борг". Астрологи Не рекомендують здійснювати тривалі поїздки за кордон.

Півень — Діва


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Ваша головна особливість — творчість! Ця здатність дозволить не тільки дивувати, але і просуватися вгору по кар'єрних сходах. Перше півріччя принесе Дівам визнання і популярність. До того ж ваша діяльність буде добре оплачуватися, тому це ще один додатковий стимул розвиватися в такому напрямку.

Півень — Ваги


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
У новому році постарайтеся бути відвертими зі своїми близькими. Навіть найбільшу проблему краще розділити з рідними. Тоді не буде такого морального тиску, з-за якої людина може впасти в депресію. Можливо, ваші знайомі попросять невелику суму в борг — не відмовляйте їм. Гроші повернуться до вас з деяким відсотком. Невелике затишшя в кар'єрі та особистому житті не повинно лякати Ваг, навпаки, воно піде вам на користь.

Півень — Скорпіон


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Незважаючи на те, що ваша душа буде прагнути змін, не поспішайте її тішити. Кардинальні зміни в житті можуть негативно позначитися на близьких, тому для початку порадьтеся з ними, а вже потім дійте. У кар'єрі астрологи побачили поява серйозного покровителя, який допоможе вам впоратися зі справами і отримати бажане підвищення. Вже до осені всі невирішені питання зникнуть самі по собі.

Півень — Стрілець


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
У новому році Півня, ви повинні навчитися тверезо мислити і оцінювати різні ситуації. Запам'ятайте, ваша запальність не повинна вставати на шляху до процвітання і благополуччя. Тим Стрільцям, яким вдасться вгамувати свою гарячність, отримають в нагороду продуктивний, позитивний і грошовий рік. Це саме те, про що ви так давно мріяли.

Півень — Козеріг


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Та цілеспрямованість, в якій будуть володіти Козероги в 2017 році, стане предметом заздрості у багатьох ваших знайомих. Ви не помітите, як будь-яке ваше починання увінчаються успіхом через короткий час. Це все із-за вашої працьовитості. Але не забувайте про потреби вашої родини — приділяйте їм належну увагу, щоб не провокувати конфлікти. Знайдіть баланс між роботою і любов'ю, і буде вам щастя.

Півень — Водолій


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Кожній людині хочеться красивого життя. У 2017 році це бажання загостритися у Водоліїв. Ви почнете частіше ходити по магазинах, отримаєте масу прекрасних речей, почнете ремонт у квартирі або ж підете в морську подорож. В принципі, це непогані перспективи, головне, щоб у вас вистачило сил заробити на свої примхи. Не влазьте в кредит заради матеріальних цінностей, інакше ризикуєте опинитися в борговій ямі.

Півень — Риби


Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
Цей рік виявиться досить веселим і продуктивним для Риб. Ви зможете насолоджуватися життям, де б не знаходилися: на роботі, вдома, у компанії друзів, на природі.
Така гармонія дозволить цим людям творити воістину видатні справи.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Півня: жінка і чоловік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають